• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Amerikan Samoası Vizesi, Amerikan Samoası Vize

Amerikan Samoası Vizesi, Amerikan Samoası ticari ve turistik vize işlemleri ...

Amerika Samoası Vize Hazırlık Aşaması;

Amerikan Samoası vizesi genel olarak, Amerikan Samoası ülkesine girmek isteyen yabancı bir ülke vatandaşının giriş izni alması gerekmektedir. Bu sayfada bulunan her satırı, her kelimeyi aceleye getirmeden, sakince anlayarak okumanız vizenizi rahatça almanızı sağlayacaktır. Veya Danışmanımızdan bilgi alınız. Önemli noktalar vurgulanmıştır. Her türlü evrak, aşağıda yazıldığı şekilde hazırlanmalıdır. Evraklarda yapacağınız hatalar vize alamamanıza yol açacaktır. Vizeyi alıncaya kadar kesin seyahat planı yapmayınız veya bilet satın almayınız. Size vize verileceğinin bir garantisi yoktur.

Amerikan Samoası Vizesi Başvurunuz ile ilgili adımlar;

1. Amerikan Samoası'na seyahat etmek için öncelikle yukarıda yazan vize türünü seçmelisiniz.

2. Amerikan Samoası vizesi için  Mail ile bilgilerin Amerikan Samoası'na bildirilmesi gerekmektedir. Sonrasında yönlendirileceksiniz. Tarafımızdan hizmet aldığınız durumda Danışmanımız tarafından Amerikan Samoası vizesi işlemleri yapılmaktadır.

3. Uygun görüldüğünde vizeniz gönderilecek veya Amerika Birlieşik Devletleri temsilcilikleri ile iletişim Kurmanız sağlanacaktır.

Amerikan Samoası Vize Başvurusu

Amerikan Samoası vize başvurusunda bulunmak üzere Amerika'nın Dış Temsilciliğine veya Danışmanlarımızdan yardım hizmet bedeli karşılığında hizmet alabilirsiniz. Amerika'nın temsilcililerine başvurmanız durumunda randevunuza zamanında geliniz. Görüşmede tüm başvuru evrakları eksiksiz teslim edilir, vize işlem ücreti randevudan önce ödenir ve seyahatinizle ilgili soruları cevaplandırmanız istenir. Ayrıca fotoğrafınız ile –gerekli olduğu takdire – parmak izi kayıtlarınız alınır.

Amerikan Samoası vize Başvurusu Değerlendirme Süreci

Amerikan Samoası’nın Dış Temsilciliği veya Amerika Birleşik Devletleri başvurunuzu inceler ve ilgili kararları verir. Bu bağlamda öncelikle başvurunuzun yasal koşulları yerine getirip getirmediği denetlenir. Vize başvuru değerlendirme süresi esas itibariyle 20 gün sürebilir. Yasal olarak tanınan başvuru değerlendirme süreci devam ederken, vize başvurunuzun hangi aşamada olduğuna dair soruların cevaplandırılamayacağını anlayışla karşılamanızı rica ederiz. Ayrıca başvuru işlem süreci hakkında yalnızca başvuru sahiplerine, onların yasal temsilcilerine veya başvuru sahipleri tarafından yazılı vekaletnameyle yetkilendirilmiş kişilere bilgi verilmektedir. Seyahat planınızı ve vize müracatınızı erken yapmanız son derece önemlidir.

Amerikan Samoası Vize başvurum reddedildi. – Ne yapabilirim?

Red belgesi 214(b) olarak işaretliyse, bu genellikle başvuru sahibinin, ABD ve Amerikan Samoası göçmen yasaları uyarınca başvuru esnasında vize almaya uygun bulunmadığını açıklar. Başvuru sahibinin tekrar vizeye başvurmayı tercih etmesi halinde, yeni bir başvuruda bulunması, tekrardan vize ücretini ödemesi, yeni bir vize görüşmesi için randevu alması ve ilk vize başvurusundan sonra şartların nasıl değiştiğine dair bilgileri sağlaması gerekmektedir.

İyi yolculuklar! Vize sahipleri için notlar!

Vize etiketinizdeki bilgilerde herhangi bir hata oluşmadığı takdirde, seyahatinize hiçbir engel yoktur. Pasaportunuzu teslim aldığınızda vize etiketindeki bilgileri lütfen kontrol ediniz. Hatalı bilgilerin düzeltilebilmesi ve vizenin yeniden tanzim edilebilmesi için hatalı bilgileri derhal Kolay Vize Danışmanı na bildiriniz!

Vizeye sahip olmak seyahat eden kişiye koşulsuz şartsız Amerika´ya giriş hakkı tanımamaktadır. Bu konuda nihai kararı Amerika Bölgesi’ne girişte hudut kontrol makamları vermektedir. Sınır güvenlik görevlileri girişte pasaportunuz ve geçerli vizeyle birlikte, maddi durumunuz, seyahat süresi ve seyahat amacınız ile sağlık sigortanıza dair belgeleri talep edebilmektedir. Dolayısıyla vize başvurusunda ibraz ettiğiniz evrakların bir kısmını (Amerika’ya davetiye, otel rezervasyonu, seyahat sağlık sigortası poliçesi) seyahatinizde yanınızda bulundurunuz.

Amerikan Samoası Vizesi, Amerika vize işlemleri, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çekya Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vize, İsviçre Vize, İtalya Vize, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vize, Amerikan Samoası Vizesi ve ülke Bilgisi danışmanınız.