• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Kolay Vize Referanslar

Ülke Vizeleri

Ülke Vizeleri başvurunuzu olabildiğince erken bir tarihte yapmanız tavsiye ederiz. Çalışma ve öğrenim amaçlı vizelerin alınması ülkeden ülkeye değişir. 2-3 ay veya daha uzun bir zaman sürebilir.

devamını oku >
Online Vizeler

Online Vizeler / E-Vize

Seyahat Belgesi olarak sadece pasaportlar ve (belirli ülke vatandaşları için) kimlik kartları kabul edilmektedir. ‘Seyahat Belgesi’ olarak adlandırılsalar dahi diğer belgeler e-Vize başvurusunda

devamını oku >
sınır kapısında vizeler

Sınır Kapısında Vizeler

Sınır kapısında vizeler, adından da anlaşılabileceği gibi yabancı ülkelerin sınır kapılarında alınabilecek vize türüne deniyor. Ülkeler arası yapılan anlaşmalar gereğince yurt dışına seyahat eden ülke …

devamını oku >
vizesiz ülkeler

Vizesiz Ülkeler

Ülkeye giriş için konsolosluk ya da benzeri aracı kurumlarda sıra beklemeden, evrakların peşinde koşturmadan yolculuğa çıkabilirsiniz. Vizesiz ülkeler seyahat için sadece biletinizi, bavulunuzu ve kimlik belgenizi ya da pasaportunuzu yanınıza almanız yeterli.

devamını oku >
Schengen vizeleri

Schengen Vizeleri

İlgili temsilciliklerden, Schengen Bölgesini ziyaret etmek isteyen kişilere, Schengen Bölge içerisinde seyahat etmeye izin vermeye yönelik düzenlen geçiş belgesidir.

devamını oku >
Afrika Ülke Vizeleri

Afrika Ülke Vizeleri

Bu sayfa Afrika’nın coğrafî kapsamına giren ülkeleri; bayrakları, başkentleri, para birimleri, resmî dilleri, yüzölçümleri, nüfusları ve Afrika ğlkelerine dair vize bilgileri içerir.

devamını oku >