• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Angola Evrak Tasdik İşlemleri

Herhangi bir ülkede kullanılmak üzere Angola tarafından verilen her tür belge için Angola belgesi yasallaştırma veya Apostil sağlıyoruz. Ancak süreç, belgeye ve menşe ve varış ülkesinin kanunlarına bağlı olarak değişebilir. Dışişleri ait Angola Bakanlığı kökeni ve hedef ülkeler Lahey kongresinde bazı ülkeler için gerekli 1961 Orjinal sertifikaları parçası olup olmadığını damga, bir Apostil ile değiştirilebilir; tasdik için gerçek bir kopya / onaylı bir kopya yeterli olacaktır.

Belgelerin kabulü veya reddi yalnızca ilgili hükümet yetkililerinin takdirine bağlıdır. Ayrıca, gereksinimler ve süreçler genellikle hükümet departmanının politikalarına, hüküm ve koşullarına bağlı olarak değişir. Güncellenmiş ücret yapısı ve yasallaştırma hakkında daha fazla bilgi için lütfen müşteri hizmetleri memurumuzla iletişime geçin. Yasallaştırma veya Onaylama, resmi makamların, alıcı ülke veya kuruluşun gerçekliğini garanti eden bir belgeyi resmen onayladığı süreçtir. Benzer şekilde, Angola belgeleri için her iki ülkedeki hükümet daireleri arasında tipik olarak iki veya üç düzeyde tasdik içerir. Biz idare Angola böyle dernek maddelerinde, mali belgeler, Ticari faturanın veya konşimento Bono gibi Doğum veya ölüm belgesi, Evlilik Belgesi, Deneyim / İstihdam, derece Belgesi olarak ve Ticari belgelerin Kişisel Belgelere yasallaştırılması.

Angola Evrak Tasdik İşlemleri Hakkında

ANGOLA EVRAK TASDİK İÇİN GEREKLİ BİLGİLER

Onaylatmak üzere elçiliğimizin konsolosluk bölümüne getireceğiniz evrakların yeminli tercüman ile Portekizce tercüme edilmiş olması gerekmektedir. Tercümesi yeminli tercüman yapılmamış evraklar tarafımızdan yapılmaktadır.

Yeminli tercüman tarafından tercüme edilen evrakların sırasıyla noter, Dış İşleri Bakanlığı ve Konsolosluk onayı gerekmektedir.

Evrakların tercüme işlemleri orjinal ya da aslı gibi olan Türkçe evraklar ile Portekizce tercümenin önlü arkalı olarak yapılmaması gerekmektedir.

Portekizce tercümesinin arka sayfasının boş olması zorunluluğu bulunmaktadır. Aksi halde evrak onaylanamaz.

ÖDEME DEKONTU

Vize ücretinin ödendiğine dair banka dekontu (orjinal nüsha)

ANGOLA EVRAK TASDİK ÜCRETLERİ

Vize Ücret Listesi
 Evrakların onay ücretleri, işlem sırasında belirlenmektedir        .. , ..  USD
 Kolay Vize Organizasyon Bedeli (Her bir Pasaport)       250,00 TRY

ANGOLA EVRAK TASDİK ÜCRETİ BANKA HESABI

Banka Adı: Finansbank

İban No: TR24 0011 1000 0000 0033 5359 83

Not: Evrak tasdik ücretleri, onaylandıktan sonra iade edilmez.  Hizmet bedeline KDV dahildir.

İŞLEM SÜRESİ

Onaylanacak olan evrakları hafta içi 12.00 – 15.00 saatleri arasında elçiliğin vize bölümüne teslim edebilirsiniz. Tarafımızdan yapılan evrak tasdik işlemleri için tarafınıza bilgi verilecektir. Angola vizesine firmamız aracılığı ile başvuru yapan başvuru sahipleri hafta sonları hariç ortalama 3 iş günü içinde evraklar geri teslim alınabilmektedir.

Angola Evrak Tasdik İşlemleri, Angola Ticari Vize, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çekya Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vize, İsviçre Vize, İtalya Vize, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vizesi, Angola vize Bilgisi danışmanınız.