• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Angola Vize Ücretleri – Angola tüm vize ücret bilgiler

Önemli Uyarılar; Kolay Vize Ofisimizde ödemeler nakit veya Kredi Kartı ile başvurudan önce tahsil edilir. Konsolosluk / Büyükelçilik sadece TL olarak ödeme yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yapılacak ise TL olarak sadece banknot kabul edilmektedir. Angola Ankara Büyükelçiliği Angola 2021 vize ücretleri nakit olarak banka hesabı İBAN numarasına yatırılır.

Angola vize başvurusunda bulunmak ve vize ücretinizi ödemek istiyorsanız mutlaka sizin için doğru olan vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Size uygun olmayan vize kategorisinde başvuruda bulunmanız ve ücreti yatırmanız durumunda hem vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacak hem de vize başvuru ücretiniz iade edilmeyecektir. Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizde Kolay Vize Danışmanımızı önermekteyiz.

  • Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış temsilcilikler (Konsolosluk/Elçilik) adına tahsil edilmektedir.

  • Vize ücretinin tam ve hazır getirilmesi rica olunur.

İşlem TürüGeçerlilik SüresiPara BirimiÜcretiAçıklama
Angola Ticari Vize3 Ay - 30 Gün Kalış - Tek GirişUSD70,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Ticari Vize3 Ay - 90 Gün Kalış - Çok GirişUSD0,00Başvuru anında fiyat 
Angola Ziyaret Vizesi3 Ay - 30 Gün Kalış - Tek GirişUSD70,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Kısa Süreli Vize3 Gün - 7 Gün Kalış - Tek GirişUSD80,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Çalışma VizesiTek GirişUSD250,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Yatırımcı VizesiÇok GirişUSD250,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Aile Birleşimi VizeTek GirişUSD150,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Diplomatik VizeTek GirişUSD0,00
Angola Turistik Vize3 Ay - 30 Gün Kalış - Tek GirişUSD70,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Oturum VizesiÇok GirişUSD200,00%18 K.D.V. Muaf
Angola Evrak OnayıUSD0,00Başvuru anında fiyat 
Hizmet BedeliHer 1 PasaportTRY350,00%18 K.D.V. Dahil

Vize Ücretleri Hakkında Bilgiler

  • Vize ücreti iade edilmez.
  • Angola vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz.
  • Angola vize ücreti tek başvuru için ödemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Evrakların onay ücretleri, işlem sırasında belirlenmektedir. Onay işlemleri yapıldıktan sonra ücret bilgisi tarafınızla paylaşılır.
  • Angola vize ücretini sadece Angola vizesi için kullanabilirsiniz.

Vize Ücretleri Notlar:

Kolay Vize web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman Danışmanımızı arayarak en detaylı ve en güncel vize ücretleri bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Angola 2021 vize ücretleri; vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandırmada farklılıklar gösterir. Bununla beraber eğer belirli ülkelerden herhangi birinin vatandaşı iseniz ücretleri sorunuz.

2021 Angola vize ücretleri, Angola ülke bilgisi vizeci, Burkina Faso işlemleri, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çekya Vize hakkında. Çin Vize randevu tarihi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, 2021 Fransa Vize kuralları, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vize, İsviçre Vize, İtalya Vize, Macaristan Vizesi. Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vizesi, Angola ülke ve vize işleri danışmanınız.