• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Arnavutluk Vizesi – Arnavutluk vize hakkında herşey

Arnavutluk Vizesi, Arnavutluk Gezi Rehberi, Arnavutluk vize işlemleri ...

Arnavutluk Vize Hazırlık Aşaması;

Arnavutluk Seyahat Edecek Türk Vatandaşlarının Dikkatine. Arnavutluk ile 31 Ağustos 1992 yılında yürürlüğe giren vize muafiyet anlaşması çerçevesinde, geçerli tüm pasaport hamili Türk ve Arnavutluk vatandaşları, 90 güne kadar ikamet süreli ve turistik amaçlı seyahatlerde karşılıklı olarak vizeden muaftırlar. Arjantin, Türkiye’den seyahat edecek Bordo( Umumi) Pasaport, Yeşil( Hususi) Pasaport, Gri( Hizmet) pasaport ve Diplomatik (Siyah) Pasaport hamillerinden ülkeye giriş tarihinden itibaren 6 ay içerisinde 90 güne kadar kalış süresi için vize talep etmemektedir, ancak sınır kapısında ücrete tabi olmayan kapı vizesi verilmektedir. 90 günü aşan süreler için ise Arnavutluk Konsolosluklarına başvurması ve uzun dönem vizesi için gerekli işlemleri yaptırmaları gerekmektedir. Arnavutluk Gezi Rehberi için sitemizi ziyaret ediniz.

Arnavutluk Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Arjantin’e ticari seyahat gerçekleştirecek kişilere, Arnavutluk Ticari Vize işlem prosedürü konusunda destek sağlamaktadır. Arnavutluk 90 günden uzun süreli ikamet etmek isteyen T.C. vatandaşlarının, uzun süreli vize başvurusu için vize prosedürü hakkında Arnavutluk Konsolosluğu ile irtibata geçmeleri önemle tavsiye olunur. Arnavutluk Konsolosluğu diplomatik yetkiye sahip olmamasına rağmen Arjantin’e ticari seyahat gerçekleştirecek kişilere, Arnavutluk Ticari Vize işlem prosedürü konusunda destek sağlamaktadır. Arnavutluk 90 günden uzun süreli ikamet etmek isteyen T.C. vatandaşlarının, uzun süreli vize başvurusu için vize prosedürü hakkında Arnavutluk Konsolosluğu ile irtibata geçmeleri önemle tavsiye olunur. Arnavutluk Vize işlemleri...

İyi yolculuklar!

Vize etiketinizdeki bilgilerde herhangi bir hata oluşmadığı takdirde, seyahatinize hiçbir engel yoktur. Pasaportunuzu teslim aldığınızda vize etiketindeki bilgileri lütfen kontrol ediniz. Hatalı bilgilerin düzeltilebilmesi ve vizenin yeniden tanzim edilebilmesi için hatalı bilgileri derhal Kolay Vize Danışmanı na bildiriniz!

Vizeye sahip olmak seyahat eden kişiye koşulsuz şartsız Azerbaycan giriş hakkı tanımamaktadır. Bu konuda nihai kararı Schengen Bölgesi’ne girişte hudut kontrol makamları vermektedir. Sınır güvenlik görevlileri girişte pasaportunuz ve geçerli vizeyle birlikte, maddi durumunuz, seyahat süresi ve seyahat amacınız ile sağlık sigortanıza dair belgeleri talep edebilmektedir.

Arnavutluk Vizesi, Amerika Vizesi, Amerika Ticari vize işlemleri, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çekya Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vize, İsviçre Vize, İtalya Vize, Kanada vizesi, Kanada ticari vize işlemleri, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vize, Arnavutluk Vizesi Bilgisi danışmanınız.