• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Burkina Faso Ticari Vize İşlemleri

Burkina Faso'ya seyahat eden T.C. vatandaşları, üç aylık, altı aylık ve bir yıllık çoklu giriş vizesi alınabilir. Sitemizde yer alan Burkina Faso ticari vize başvuru evraklarını, Türkiye’nin hangi ilinde olursanız olun, kargo aracılığıyla firmamıza gönderdiğiniz takdirde, Burkina Faso ticari vize başvuru sürecini başlatacak, takip edecek ve sonuçlandığında vizenizi yine kargo yoluyla adresinize teslim edilecektir.  Burkina Faso ticari vize işlemlerinin doğru ve hızlı bir şekilde sonuçlanması için profesyonel kadromuzla danışmanlık hizmeti sağlayan firmamız, Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş Seyahat Acentası ve  vize danışmanlık firmasıdır. Burkina Faso'ya varışta vize uygulaması Yeşil Pasaport ve Hizmet pasaportları için mevcuttur. Burkina Faso vize bilgilerini içeren sitelere dikkat etmenizi öneririz.

Afrika ülkesi olarak geçen bu ülke, bulaşıcı hastalık risklerini barındırmaktadır ve vize başvurusunda bulunacak kişiler öncelikle belirlenen aşıları yaptırarak ülkeye giriş yapmak zorundadır. Seyahat Sağlığı Merkezi veya ilgili başka merkezlerden sarı humma, çocuk felci, menenjit, difteri, tetanos ve hepatit A aşılarını (HIV / AIDS) yaptırmaları ve uluslararası aşı kartlarını yanlarında bulundurmaları gerekmektedir. Gerekli sağlık önlemlerini alan bireysel başvuru yapmak isteyen pasaport sahipleri, Burkina Faso Ankara Büyükelçiliği’ne vize başvurusunda bulunabilirler. Burkina Faso ticari vize başvuru süreci öncelikle vize için gerekli olan evrakların belirlenmesi ve temin edilmesiyle başlar. Ticari vize için gerekli evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanması, vize başvuru sürecini doğrudan etkiler ve en kısa süre içinde olumlu sonuçlanmasını sağlar.

[wptabs id="33445"]

Burkina Faso Ticari Vizesi, Bahreyn vizesi, Benin Vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi, Cibuti Vizesi, Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi,Gabon Vizesi, Gine-Bissau Vizesi, Kamboçya Vizesi, Lesotho Vizesi, Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Umman Vizesi, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize, Online vize hizmetleri, Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vize, Mısır Vize, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Suudi Arabistan Vize, Burkina Faso vize danışmanınız.