• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Burundi Evrak Onayı, Burundi evrak onayı işlemleri

Burundi Evrak Onayı için Gerekli Evraklar Listesi

Bütün başvuru sahipleri tarafından yazılmış gidilecek ülkenin elçilik/konsolosluğuna hitaben; gidiş amacını, gidilecek şehri, gidiş-dönüş tarihini ve seyahat planını kapsayan vize talep dilekçesi.

Uçak rezervasyonu (gidiş – dönüş ve A+ kağıt)

Sarı Humma, genellikle Afrika ülkelerine gidecek olan olan vatandaşlara uygulanan tedbir amaçlı aşı nedeniyle sorgulanıyor. Ülkemizde her ne kadar az görülse de yurtdışına çıkacak olan vatandaşların gündem maddeleri arasında yer alıyor. Uluslararası Aşı ve Profilaksi Sertifikası ile kontrol altında tutulan Sarı Humma aşısı, ülke girişlerinde kontrol edilmektedir. Peki, sivrisinek aracılığıyla bulaşan Sarı Humma hastalığının aşısı nerede yapılır?

 

Burundi evrak onayı başvurunuz esnasında vize ücretleri. (Burundi Vize Ücretleri)

Onay yapılacak 1 BelgeUSD40,00K.D.V. Muaf
Hizmet BedeliTRY350,00K.D.V. Dahil

Not: Acentalar ve özel gruplar için teklif isteyiniz. Ödemeler nakit olarak elden kabul edilmektedir.

 

Burundi evrak tasdik bilgi sayfasına hoşgeldiniz.

Burundi evrak tasdik işlemleri hakkında:

Burundi evrak tasdik işlemi evraktaki imzanın doğruluğunu ve evrakı imzalayanın sorumluluğunu teyit etmek amacıyla yabancı bir resmi evraka geçerlilik kazandıran, bir belgenin resmiyetini tasdik edilerek başka bir ülkede de geçerliliğini sağlayan resmi bir işlemdir.

Evrak tasdik işleminde bölgenin valiliği ve ülkenin konsolosluğu ya da Burundi Büyükelçiliği evrakın gerçek olduğunu onaylayarak evrakı Türkiye dışında da geçerli duruma getirirler. Evrak tasdik işlemleri evrak türü ayırmaksızın belirli prosedüre tabidir. Tasdik edilecek evrak bir yeminli tercüman tarafından İngilizce diline çevrilir. Orijinaline uygun olarak oluşturulan evrak noter tarafından tasdik edilir. Valilik tarafından da onaylanan evrakın Burundi Büyükelçiliği’ne gönderilmesi gerekmektedir.

Burundi evrak tasdik işlemleri, ticari fatura tasdiki, çalışma izni, eğitim diploma tasdiki, evlilik cüzdanı tasdiki, vekalatname gibi resmi belgelerin tasdiklerinin konsolosluk tarafından yapılmasıdır. Burundi evrak tasdik işlemi Burundi Büyükelçiliği tarafından yetkilendirilmiş seyahat acenteleri aracılığıyla yapılabilmektedir. Burundi evrak tasdik işlemleri için hazırlanması gereken evraklar şunlardır.

Evrak Onay Talep Dilekçesi;

Burundi Büyükelçiliği'ne hitaben talep dilekçesi. 

Başvuru Süreci;

Değerli ziyaretçimiz Burundi Büyükelçiliği ortalama olarak evrak onayı işlemlerini 15 iş gününde sonuçlandırmaktadır. Burundi ve Türkiye’nin resmi tatil günlerinde Burundi Büyükelçiliği hizmet vermemektedir. Burundi  evrak tasdik başvurunuzu tatil günlerini göz önüne alarak planlamanızı rica ederiz.

Burundi evrak onay işlemleri, Bahreyn vizesi, Benin Vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi, Cibuti Vizesi, Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Gabon Vizesi, Gine-Bissau Vizesi, Kamboçya Vizesi, Lesotho Vizesi, Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Umman Vizesi, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize, Online vize hizmetleri, Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vize, Mısır Vize, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Suudi Arabistan Vize, Burundi evrak tasdik ve vizesi danışmanınız.