• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Burundi Turistik Vize İşlemleri

T.C. vatandaşlarının Burundi Cumhuriyeti'ne seyahat etmeden önce vize almaları gerekmektedir. Vizeler Burundi Büyükelçiliği'nden temin edilebilir. Burundi ziyaretinizin amacına bağlı olarak İş Vizesi, Turist Vizesi, Ziyaret Vizesi, Resmi Vize, Diplomatik Vize, Öğrenci/Araştırma Vizesi, Transit Vize, Mürettebat Vizesi ve daha birçok ülkeye başvurabilirsiniz. Vize başvurusunda bulunmadan önce lütfen hangi vize türüne başvurabileceğinizi kontrol edin.

Nisan 2015 itibariyle, Burundi hükümeti havaalanında veya diğer varış limanında vize vermeyi durdurdu. Bu nedenle, Ankara'da bulunan Burundi Büyükelçiliği aracılığıyla Burundi için vize almak için gereklidir. Başvuruyla ilgili sorular olması veya vize başvurusunu desteklemek için ek materyallere ihtiyaç duyulması durumunda, siz ve vizeyi veren Burundi yetkilisi arasında bir irtibat görevi görebiliriz.

[wptabs id="33568"]

Burundi Turistik Vize İşlemleri, Burundi ticari vize, Burundi turistik vize işlemleri, Bahreyn vizesi, Benin Vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi, Cibuti Vizesi, Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Fransa vizesi, Gabon Vizesi, Gine-Bissau Vizesi, Kamboçya Vizesi, Lesotho Vizesi, Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Burundi vize işlemleri, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize, Online vize hizmetleri, Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vize, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Suudi Arabistan Vize, Burundi Vize işlemleri ve ülke bilgisi danışmanınız.