• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Burundi Vize Ücretleri – Burundi vizesi ücret listesi !

Önemli Uyarılar; Kolay Vize Ofisimizde ödemeler nakit veya Kredi Kartı ile başvurudan önce tahsil edilir. Büyükelçilik sadece USD olarak ödeme yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yapılacak ise USD olarak sadece banknot kabul edilmektedir. Burundi Ankara Büyükelçiliği Burundi 2021 vize ücretleri nakit olarak ödenir.

Burundi vize başvurusunda bulunmak ve vize ücretinizi ödemek istiyorsanız mutlaka sizin için doğru olan vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Size uygun olmayan vize kategorisinde başvuruda bulunmanız ve ücreti yatırmanız durumunda hem vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacak ve vize başvuru ücretiniz iade edilmeyecektir. Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizde Kolay Vize Danışmanımızı önermekteyiz.

  • Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış temsilcilikler (Konsolosluk/Elçilik) adına tahsil edilmektedir.

  • Vize ücretinin tam ve hazır getirilmesi rica olunur.

İşlem TürüGeçerlilik SüresiBirimÜcretiAçıklama
Burundi Ticari Vize90 gün - Tek GirişUSD90,00%18 K.D.V. Muaf
Burundi Ticari Vize90 gün - Çok GirişUSD90,00%18 K.D.V. Muaf
Burundi Turistik Vize90 gün - Tek GirişUSD90,00%18 K.D.V. Muaf
Burundi Turistik Vize90 gün - Çok GirişUSD90,00%18 K.D.V. Muaf
Burundi Transit Vize48 SaatUSD40,00%18 K.D.V. Muaf
Evrak Onay1 Evrak içinUSD40,00%18 K.D.V. Muaf
Hizmet BedeliHer 1 PasaportTRY350,00%18 K.D.V. Dahil

Vize Ücretleri Hakkında Bilgiler

  • Vize ücreti iade edilmez.
  • Burundi vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz.
  • Burundi vize ücreti tek başvuru için ödemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Evrakların onay ücretleri, işlem sırasında belirlenmektedir. Onay işlemleri yapıldıktan sonra ücret bilgisi tarafınızla paylaşılır.
  • Burundi vize ücretini sadece Burundi vizesi için kullanabilirsiniz.

Vize Ücretleri Notlar:

Kolay Vize web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman Danışmanımızı arayarak en detaylı ve en güncel vize ücretleri bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Burundi  2021 vize ücretleri; vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandırmada farklılıklar gösterir. Bununla beraber eğer belirli ülkelerden herhangi birinin vatandaşı iseniz ücretleri sorunuz.

Burundi 2021 vize ücretleri, Bahreyn vizesi, Benin Vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi ve Cibuti Vizesi. Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Gabon Vizesi, Gine-Bissau Vizesi ve Kamboçya Vizesi. Lesotho Vizesi, Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Umman Vizesi, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize ve Online vize hizmetleri. Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vize, Mısır Vize ve Norveç Vizesi. Pakistan Vizesi, Suudi Arabistan Vize, Burundi Ülke Bilgisi ve vize ücretleri danışmanınız.