• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Cezayir Vize Ücretleri – Cezayir vizesi ücret listesi !

Önemli Uyarılar; Kolay Vize Ofisimizde ödemeler nakit veya Kredi Kartı ile başvurudan önce tahsil edilir. Büyükelçilik sadece EUR olarak ödeme yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yapılacak ise EUR olarak sadece banknot kabul edilmektedir. Cezayir Ankara Büyükelçiliği ve Cezayir İstanbul Başkonsolosluğu Cezayir 2021 vize ücretleri nakit olarak ödenir.

Cezayir vize başvurusunda bulunmak ve vize ücretinizi ödemek istiyorsanız mutlaka sizin için doğru olan vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Size uygun olmayan vize kategorisinde başvuruda bulunmanız ve ücreti yatırmanız durumunda hem vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacak ve vize başvuru ücretiniz iade edilmeyecektir. Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizde Kolay Vize Danışmanımızı önermekteyiz.

  • Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış temsilcilikler (Konsolosluk/Elçilik) adına tahsil edilmektedir.

  • Cezayir vize ücretinin tam ve hazır getirilmesi rica olunur.

İşlem TürüGeçerlilik SüresiBirimÜcretiAçıklama
Cezayir Ticari Vize30 gün - Tek GirişEUR40,00%18 K.D.V. Muaf
Cezayir Ticari Vize30 gün - Çok GirişEUR60,00%18 K.D.V. Muaf
Cezayir Ticari Vize90 gün - Çok GirişEUR100,00%18 K.D.V. Muaf
Aile Ziyareti30 gün - Tek GirişEUR40,00%18 K.D.V. Muaf
Aile Ziyareti30 gün - Çok GirişEUR60,00%18 K.D.V. Muaf
Aile Ziyareti90 gün - Çok GirişEUR100,00%18 K.D.V. Muaf
Cezayir Turistik Vize30 gün - Tek GirişEUR40,00%18 K.D.V. Muaf
Çalışma Vizesi06 ay - Çok Giriş EUR 100,00%18 K.D.V. Muaf 
Evrak Onay1 Evrak içinEUR60,00%18 K.D.V. Muaf
Hizmet BedeliHer 1 PasaportTRY350,00%18 K.D.V. Dahil

Vize Ücretleri Hakkında Bilgiler

  • Vize ücreti iade edilmez.
  • Cezayir vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz.
  • Cezayir vize ücreti tek başvuru için ödemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Evrakların onay ücretleri, işlem sırasında belirlenmektedir. Onay işlemleri yapıldıktan sonra ücret bilgisi tarafınızla paylaşılır.
  • Cezayir vize ücretini sadece Cezayir vizesi için kullanabilirsiniz.

Vize Ücretleri Notlar:

Kolay Vize web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman Danışmanımızı arayarak en detaylı ve en güncel vize ücretleri bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Cezayir 2021 vize ücretleri; vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandırmada farklılıklar gösterir. Bununla beraber eğer belirli ülkelerden herhangi birinin vatandaşı iseniz ücretleri sorunuz.

Cezayir vize ücretleri ve Bahreyn vizesi ücretleri. Benin Vize ücretleri ve Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi. Cibuti Vizesi, Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi ve Gabon Vizesi. Gine-Bissau Vizesi, Kamboçya Vizesi ve Lesotho Vizesi. Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Umman Vizesi, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize, Online vize hizmetleri. Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi. İtalya Vizesi ve Macaristan Vize, Mısır Vize. Norveç Vizesi ve Pakistan Vize. Suudi Arabistan Vize ve ya Cezayir  ülke vizesi  danışmanınız.