• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Danimarka Vize Ücretleri – Tüm Vize Ücretlendirme!

DANİMARKA VİZE ÜCRETLERİ

Danimarka Vize Ücretleri Uyarı: Kolay Vize Ofisimizde ödemeler nakit alınır. EURO veya TL olarak tahsilat yapılabilinir. Şahsen başvuru yapılacak ise iDATA ofislerinde Euro olarak sadece banknot kabul edilmekte olup, 200 Euro ve üzeri banknotların kabul edilemediğini belirtmek isteriz.

Almanya vizesi için başvuru yapan T.C. Vatandaşlarının ve Yabancı Pasaport sahiplerinin Almanya Konsolosluğu vize bölümü tarafından belirlenen vize harcını ödemesi zorunludur. Almanya Konsolosluğu istisnai olarak sadece 12 yaş altı çocuklardan vize harcı talep etmemektedir. Vize başvurusu için yatırılan bu harç bedeli vize başvurusunun olumsuz sonuçlanması durumunda başvuru sahibine geri ödenmez. Almanya vize ücreti vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir.

Almanya vize başvurusunda bulunmak ve Almanya vize ücretinizi ödemek istiyorsanız mutlaka sizin için doğru olan vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Size uygun olmayan vize kategorisinde başvuruda bulunmanız ve ücreti yatırmanız durumunda hem vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacak hem de vize başvuru ücretiniz iade edilmeyecektir. Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizde Kolay Vize Danışmanımıza önermekteyiz.

  • Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış temsilcilikler (Konsolosluk/Elçilik) adına tahsil edilmektedir.

  • Vize ücretinin tam ve hazır getirilmesi rica olunur.

Danimarka Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize Ücreti (+12 yaş)EUR80,00KDV Muaf
Danimarka Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize Ücreti ( 6 - 11 yaş)EUR40,00KDV Muaf
Danimarka Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize Ücreti ( 0 - 5 yaş)Ücretsiz
Danimarka Ticari Vize ÜcretiEUR80,00KDV Muaf
Danimarka Kültürel, Spor, Konferans Vizesi ÜcretleriEUR80,00KDV Muaf
Danimarka Aile Birleşimi ÜcretiTRY1.220,00KDV Muaf
Danimarka Çalışma Vizesi ÜcretiTRY1.220,00KDV Muaf
Danimarka Öğrenci Vizesi ÜcretiTRY1.220,00KDV dahil
Danimarka Bakıcı Vizesi ÜcretiTRY1.220,00KDV dahil
Danimarka Din Görevlisi Vize ÜcretiTRY1.220,00KDV dahil
VFS Aracı Kurum Ücreti (Bütün başvurular için)TRY63,00KDV dahil
Kargo Gönderi Ücreti(UPS Kargo)TRY76,00KDV dahil
VİP HizmetTRY329,00KDV dahil
Kolay Vize Servis ÜcretiTRY200,00KDV dahil

Almanya Vize Ücretleri Hakkında Bilgiler

  • Almanya vize ücreti iade edilmez.
  • Almanya vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz.
  • Almanya vize ücreti tek başvuru için ödemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Almanya vize ücretini sadece Almanya vizesi için kullanabilirsiniz.
  • Seyahat Sağlık Sigortası gerekli ücret karşılığında Kolay Vize tarafından yapılmaktadır. Seyahat Sağlık Sigortası gidiş dönüş tarihlere göre değişiklik göstermektedir.

Almanya Vize Ücretleri Notlar:

Kolay Vize web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman Danışmanımızı arayarak en detaylı ve en güncel Almanya vize ücretleri bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Almanya vize ücretleri; vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandırmada farklılıklar gösterir. Bununla beraber eğer belirli ülkelerden herhangi birinin vatandaşı iseniz, vize için indirimden faydalanacak ve ödeyeceğiniz ücret 35 Euro olacaktır. Bu ülkeler; Makedonya, Karadağ, Moldova, Arnavutluk, Sırbistan, Kosova, Bosna Hersek, Azerbaycan, Gürcistan ve Rusya.
Eğer seyahat süreniz olarak 90 günden fazlasını hedefliyorsanız almanız gereken vize türü D tipi Schengen vizesi olmalı. Ulusal vize olarak da geçen D tipi vize ücreti 116 Euro olup, 90 günden daha fazla süre için dolaşım imkanı tanıyor.

Danimarka vize ücretleri"
Danimarka Vize Ücretleri, Amerika Vizesi, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çek Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Mısır Vize, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vizesi, Vize danışmanınız.