• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Eritre Vizesi, Eritre vize işlemleri hakkında bilgiler !

Eritre Ticari Vize

Eritre'de ticari amaçla seyahatte bulunmak isteyen yolcular için hazırladığımız sayfamıza hoş geldiniz. Kolay Vize Danışma Merkezi olarak Eritre ticari vize için gerekli evraklar ve Eritre ticari vize ücreti 2021 hakkında bilgi sağlamak amacıyla sizlere sayfamızın devamında gerekli bilgileri sunmaktayız. Eritre Cumhuriyeti’nde iş görüşmesi, iş toplantısı, fuar gezisi, müşteri ziyareti vb. amaçlarla bulunmayı düşünüyorsanız Eritre ticari vize başvurusunda bulunmak zorundasınız.

Eritre Aile Ziyaret Vizesi

Eritre Aile Ziyareti Vizesi, Eritre'deki yakınlarını görme amacıyla seyahat edeceklerin ülkeye giriş yapabilmek için almaları gereken vize türüdür. Eritre'ye seyahat edecek Umuma mahsus Pasaport hamili T.C. vatandaşları tarafından, Eritre vizesi başvurusunda bulunurken Eritre Konsolosluğu'na, Eritre vizesi için gerekli belgeler sunulmalıdır. Eritre Konsolosluğu tarafından belirlenmiş bu belgelerin güncel olmasına dikkat edilmelidir.

Eritre Turistik Vize

Eritre turistik vize başvuru sürecini siz değerli yolcular için hazırladık. Sayfamızın devamında Eritre turistik vize için gerekli evraklar ve Eritre vize ücreti 2021 hakkında bilgi bulabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Seyahatiniz için gerekli olan evrak listesini edinmek için vize@kolayvize.org adresine e-posta atabilirsiniz. Danışmanımız gelir durumunuza ve seyahat amacınıza göre hazırlamanız gereken evrakların listesini tarafınıza ulaştıracaktır.

Eritre Çalışma Vizesi

Eritre’ye çalışmak için gelecek olan Türk vatandaşlarının Eritre’ye giriş yapabilmeleri için çalışma vizesi almaları gerekmektedir. Eritre'nin Türkiye’deki danışmanımıza çalışma vizesi başvurusunda bulunmanız gerekmektedir. Hazırlamanız gereken en önemli evrak, işveren tarafından Eritre çalışma bakanlığından alınan onay belgesidir. Belgenin içeriğinde Eritre’de çalışma şartları ve işin tanımı olmalıdır.

Eritre vizesi, Eritre turistik vize, Eritre ticari vize, Eritre vize işlemleri ...

Eritre Vize işlemlerini değerlendirme ve karar verme yetkisi sadece Eritre Dışişleri Bakanlığı’ndadır. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Eritre vize başvurusu büyükelçiliğe Danışmanımız tarafından başvuru yapılmaktadır. Eritre vizesine başvuru yapmak için gerekli evraklarınızı hazırlayıp kargo aracılığıyla gönderebilirsiniz.

Başvurunuzu aşağıdaki üç aşamada hazırlayınız:

1. Eritre vizesi online vize başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Başvuru formları ücretsizdir. Formlara ek olarak acentamız aracılığı ile başvuru yapılacak ise Acentamız tarafından doldurulmaktadır.

2. Başvuru formuna ilave edilecek evrakları hazırlayınız. Eksik evrak başvurunuzun red edilmesine neden olabilir. Seyahat amacınıza göre hazırlanması gereken evrakları eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekir.

3. Vize başvurusunda bulunmak Kolay Vize Danışmanımıza evrakları teslim etmeniz ve Randevu alınması ile başlar. Başvuruyu zamanında gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Mevcut düzenlemeler gereği, vize başvurularının 15 gün içerisinde sonuçladırılması gerekmektedir.

Eritre Vize Başvurusu

Eritre vizesi başvurusunda bulunmak üzere Eritre Dışişleri Bakanlığı'na veya Danışmanlarımıza randevu alınıp alınmadığı konusunda takip ediniz. Eğer şahsen gelmeniz gerekiyor iseniz Danışmanımız tarafından bilgilendirileceksiniz. Görüşmede tüm başvuru evrakları eksiksiz teslim edilir, vize işlem ücreti ödenir ve seyahatinizle ilgili soruları cevaplandırmanız istenir. Eritre temsilciliklerinde bölge ayrımı yoktur.

Başvurusu Değerlendirme Süreci

Eritre'nin Dışişleri Bakanlığı başvurunuzu inceler ve ilgili kararları verir. Bu bağlamda öncelikle başvurunuzun yasal koşulları yerine getirip getirmediği denetlenir. Vize başvuru değerlendirme süresi esas itibariyle 10 güne kadar sürebilir. Yasal olarak tanınan başvuru değerlendirme süreci devam ederken, vize başvurunuzun hangi aşamada olduğuna dair soruların cevaplandırılamayacağını anlayışla karşılamanızı rica ederiz. Ayrıca başvuru işlem süreci hakkında yalnızca başvuru sahiplerine, onların yasal temsilcilerine veya başvuru sahipleri tarafından yazılı vekaletnameyle yetkilendirilmiş kişilere bilgi verilmektedir.

Eritre Vize başvurum reddedildi. – Ne yapabilirim?

Vize başvurunuz reddedildiği takdirde, bunun çeşitli sebepleri olabilir. Ret sebeplerini, tarafınıza gönderilen cevap yazısında bulabilirsiniz.Vize başvurunuzu eksiksiz, seyahat amacınız hakkında net olan ve denetlenebilir belgeler ibraz etmek suretiyle her zaman yenileyebilirsiniz. Ret karar sonrasında bilgi notunda yapılacaklar yer almaktadır.

Vize sahipleri için notlar!

Eritre vizesi etiketinizdeki bilgilerde herhangi bir hata oluşmadığı takdirde, seyahatinize hiçbir engel yoktur. Pasaportunuzu teslim aldığınızda vize etiketindeki bilgileri lütfen kontrol ediniz. Hatalı bilgilerin düzeltilebilmesi ve vizenin yeniden tanzim edilebilmesi için hatalı bilgileri derhal Kolay Vize Danışmanı na bildiriniz!

Vizeye sahip olmak seyahat eden kişiye koşulsuz şartsız Eritre'ye giriş hakkı tanımamaktadır. Bu konuda nihai kararı Eritre ülke Bölgesi’ne girişte hudut kontrol makamları vermektedir. Sınır güvenlik görevlileri girişte pasaportunuz ve geçerli vizeyle birlikte, maddi durumunuz, seyahat süresi ve seyahat amacınız ile sağlık sigortanıza dair belgeleri talep edebilmektedir.

Yolculuk nereye olursa olsun, dönüş sevdiklerinize olsun. Kendinize dikkat ediniz. İyi yolculuklar...

Eritre vizesi, Bahreyn vizesi, Benin Vizesi, Birleşik Arap Emirlikleri Vizesi, Cibuti Vizesi, Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi,Gabon Vizesi, Gine-Bissau Vizesi, Kamboçya Vizesi, Lesotho Vizesi, Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Umman Vizesi, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize, Online vize hizmetleri, Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vize, Mısır Vize, Norveç Vizesi, Pakistan Vize, Suudi Arabistan Vize, Eritre Bilgisi ve vize danışmanınız.