Bize mail atın : vize@kolayvize.org
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Fildişi Sahili Turistik Vize – Fildişi Sahili vizesine dair herşey burada

Fildişi Sahili Turistik Vize Genel Bilgileri;

Fil Dişi Sahili Turistik vizesi almanız Kolay Vize ekibi ile almanız çok kolay olacaktır. İstemiş olduğunuz yandaki vize tiplerine tıklayınız. Siz evrakları hazırlayıp tarafımıza gönderiniz. Sizin adınıza biz vizenizi alıp size tekrar pasaportunuzu ulaştıralım. Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Kolay Vize ekibi olarak Fildişi Sahili turistik vizesi alabilmektedir. Fildişi Sahili vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Acentamız Kolay Vize Fildişi Sahili vizesi almakta tam yetkili acentadır. 7/24 Hizmet Vermekteyiz.

Fildişi Sahili, Afrika kıtasının potansiyeli en yüksek ve yenidünya’ya hızla adapte olan ülkelerin başında gelmektedir. Ülke turizmi, ülke sanayisi her geçen gün gelişme gösterirken Türkiye ile Fildişi Sahili arasında bulunan ekonomik ve siyasi ilişkilerde büyümüştür. 2005 yılında iki ülke arası çok sayıda ticari anlaşmalar imzalanmış, hatta Türkiye’nin Afrika ülkeleri arasında ticari ilişkilerinin en çok gelişme gösterdiği ülkelerden biri olmuştur. Çimento, demir çelik ürünleri, gıda sanayi ve elektrik malzemeleri ise Türkiye’nin Fildişi Sahili’ne en çok ihraç ettiği ürünlerdir. Türkiye’li iş adamları tarafından sık ziyaret edilen ülkenin vize uygulaması bulunmaktadır. Ülkeye seyahat edecek olan kişilerin Fildişi Sahili ticari vizesi almaları gerekmektedir.

Fildişi Sahili Turistik Vize Belgeleri;

Fildişi Sahili Turistik Vize Başvuru Formu

Fildişi Sahili'ne gidecek başvuru sahibi tarafından el yazısı ile kişisel olarak eksiksiz, dikkatlice doldurulmuş ve imzalanmış Fildişi Sahili vizesi başvuru formu. Reşit olmayanların formu anne‐baba tarafından doldurulmalı ve her ikisi tarafından da imzalanmalıdır. Acentamız sizin adınıza Fildişi Sahili Turistik vize başvuru formunu doldurabilir.

Fotoğraf

1 adet arka fon beyaz, 3 aydan eski olmayan 3,5x4,5 cm ebatında biometrik resim. (Resimde baş üstünde ve çene altında mesafe olmalıdır. Alına ve yüze saç ya da örtü gelmemelidir. Kaşların tamamı görünmelidr. Fotoğraf ön cepheden ve tüm yüzün görünür olması gerekmektedir. Photoshop işlemi uygulanmış olmalıdır, flu, fazla parlak ya da koyu,fotoğraflar ve gözlüklü fotoğraflar kabul edilmemektedir.

Original Pasaport

Seyahat dönüş tarihinden itibaren 6 ay geçerlilik süresi (temdit) olan ve vize etiketi yapıştırılabilecek minumum 2 boş vize sayfası olan, 10 yıldan eski olmayan orijinal pasaport. Pasaportunuz hasar görmüşse yenilenmesi gerekmektedir.

Nüfus Cüzdanı ve Pasaport Fotokopisi

Nüfus cüzdanının ve güncel pasaportun tüm işlenmiş sayfalarının (vize ya da damga olan tüm sayfaların) A4 boyutunda fotokopisi, Eski pasaportunuzda eğer son üç yıl içinde alınmış schengen vizesi varsa sadece alınan vizelerin fotokopisi. Fotoğraf çıktısı kabul edilmez. Evrakların gerçek boyutlarında fotokopilerinin sunulması gerekir.

Fildişi Sahili Otel ve Konaklama

Tüm seyahat süresini kapsayan, otelin adı, adresi, yolcunun isminin yer aldığı onaylı otel rezervasyonu. Otel rezervasyon tarihlerinin uçak rezervasyon tarihi ile uyumlu olması gerekmektedir.

Fildişi Sahili Uçak Rezervasyonu

Fildişi Uçak bileti rezervasyonu

İş veren Mektubu - Dilekçe

Başvuru sahibi çalışıyorsa ya da iş yerinin sahibiyse, Fildişi Sahili Başkonsolosluğu’na hitaben yazılmış iş yerinin antetli kağıdına kaşeli ve imzalı orijinal İş veren mektubu. Seyahat tarihlerinin mutlaka yazması gerekir.

İşe giriş bildirgesi

SGK işe giriş belgesinde kayıtlı bulunan işyeri adres İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapabilen şehirlerden birine ait olmalıdır.Merkez ofisiniz bu şehirler dışında bir adresde bulunuyorsa durumu izah eden bir şirket yazısı dosyaya eklenmelidir.

SGK hizmet dökümü ( 4A )

Detaylı, barkodlu hizmet dökümü (sigorta girişi yapılan ilk tarihten itibaren prim ödenmiş bütün tarihler) (İstanbul Başkonsolosluğu’na başvuru yapabilen şehirlerden birine ait olmalıdır.)

Maaş bordrosu

Çalıştığı yerdeki görev ve maaş durumunu belirten orijinal yazı. Son 3 aylık maaş bordrosu ıslak imzalı ve kaşeli olmalıdır.

Faaliyet belgesi

Ticaret odasına kayıtlı olduğunu gösteren orijinal ve güncel tarihli belge (faaliyet belgesi/oda sicil kayıt belgesi) Bu belge ıslak imzalı ya da e‐imzalı olmak zorundadır. Bunun dışında kesinlikle kabul edilmemektedir.

İmza sirküleri

Vergi levhası

Fildişi Sahili Ticari Vize ücreti + Servis bedeli

Nakit ödeme yapılmaktadır (TL) veya (USD)– vize talebinin reddedilmesi durumunda iade talebi kabul edilmemektedir. Fildişi Sahili  ticari vize ücreti ve servis bedelinin iadesi yoktur. Başvurunuzu geri çekmeniz ya da reddedilmesi ödenen ücretleri geri alabileceğiniz anlamına gelmez.


Fildişi Sahili Vizesi, Fildişi Sahili ülke hakkında, Fildişi Sahili ticari vizesi, Fildişi Sahili bayrağı, Fildişi Sahili ekonomisi, Fildişi Sahili başkenti, Fildişi Sahili - Türkiye ilişkileri, Fildişi Sahili uçak bileti, Fildişi Sahili otel konaklaması, Fildişi Sahili ulaşım, Fildişi Sahili nasıl gidilir, Fildişi Sahili idari yapı, Fildişi Sahili komşuları, Fildişi Sahili gece hayatı, Fildişi Sahili - Amerika, Fildişi Sahili nüfus yapısı, Fildişi Sahili yönetim şekli, Fildişi Sahili'nde etnik gruplar, Fildişi Sahili Ankara Büyükelçiliği, Fildişi Sahili İstanbul Başkonsolosluğu adres bilgileri, Fildişi Sahili hakkında bütün bilgilere bu siteden ulaşabilirsiniz. Afganistan Turizm ve gezilecek yerler. Bu sitemizde bulunmayan bilgiler için vize@kolayvize.org adresine mail atarak bilgi isteyebilirsiniz.

Hemen ARA