Bize mail atın : vize@kolayvize.org
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Fildişi Sahili Vizesi Hakkında bilmedikleriniz

Fildişi Sahili Vizesi Genel Bilgiler;

Fildişi Sahili vizesi almanız Kolay Vize ekibi ile almanız çok kolay olacaktır. İstemiş olduğunuz yandaki vize tiplerine tıklayınız. Siz evrakları hazırlayıp tarafımıza gönderiniz. Sizin adınıza biz vizenizi alıp size tekrar pasaportunuzu ulaştıralım. Türkiye’nin her ilinden pasaportlara Kolay Vize ekibi olarak Fildişi Sahili vizesi alabilmektedir. Fildişi Sahili vizesi işlemleri için sizin konsolosluğa gelmenize gerek yoktur. Acentamız Kolay Vize Fildişi Sahili vizesi almakta tam yetkili acentadır.

Fildişi Sahili Güvenlik Uyarısı;

Yabancılar tarafından ziyaret edilen sahil beldeleri, oteller, kafeler ve restoranlara yönelik daha fazla saldırı mümkündür ve uyarı yapılmadan gerçekleşebilir. Bu yerlerde özellikle uyanık olun.

Fildişi Sahili Vizesi Sağlık Uyarısı;

Fildişi Sahili’ne seyahat edebilmek için sarı humma aşısı yaptırılması zorunludur. Sarı humma dışındaki aşılar ihtiyaridir. Sınır kapılarında aşı kartı sorulmaktadır. Sarı humma aşısı, Sağlık Bakanlığı Hudut ve Sahiller Sağlık Genel Müdürlüğü’ne bağlı Seyahat Sağlığı Merkezlerinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Ülkedeki güncel sağlık durumuna bağlı olarak, yaptırılmasında fayda görülen aşıların anılan merkezlerle irtibata geçilerek öğrenilebilmesi ve ihtiyari aşılarla birlikte bu merkezlerde yaptırılabilmesi mümkündür. Ayrıntılı ve güncel uyarılara belirtilen internet adresinden ulaşılabilir: http://www.seyahatsagligi.gov.tr/

Fildişi Sahili Vizesi İşlem Süresi;

Fildişi Sahili Vize başvuru evraklarının toparlanma ve değerlendirme süresi vize çıkma süresini belirleyecek olan durumdur. Fildişi Sahili Konsolosluğu, ihtiyaç duyması halinde vize başvuru evraklarınız için ek süre kullanabilir bu durum vizeniz kaç günde çıkacağını belirleyecektir. Yine Fildişi Sahili Konsolosluğu ihtiyaç duyması halinde ek evrak talebinde bulunabilirken bu durumda vize alma sürenize etki edecektir. Fildişi Sahili Vizesi işlem süresi yaklaşık 2 gün sürmektedir.

Fildişi Sahili Vize Rejim Politikası;

Vize Gerekir
Vize Gerekmez
Vize Gerekmez
Vize Gerekmez

Fildişi Sahili Vizesi, Fildişi Sahili ülke hakkında, Fildişi Sahili ticari vizesi, Fildişi Sahili bayrağı, Fildişi Sahili ekonomisi, Fildişi Sahili başkenti, Fildişi Sahili - Türkiye ilişkileri, Fildişi Sahili uçak bileti, Fildişi Sahili otel konaklaması, Fildişi Sahili ulaşım, Fildişi Sahili nasıl gidilir, Fildişi Sahili idari yapı, Fildişi Sahili komşuları, Fildişi Sahili gece hayatı, Fildişi Sahili - Amerika, Fildişi Sahili nüfus yapısı, Fildişi Sahili yönetim şekli, Fildişi Sahili'nde etnik gruplar, Fildişi Sahili Ankara Büyükelçiliği, Fildişi Sahili İstanbul Başkonsolosluğu adres bilgileri, Fildişi Sahili hakkında bütün bilgilere bu siteden ulaşabilirsiniz. Afganistan Turizm ve gezilecek yerler. Bu sitemizde bulunmayan bilgiler için vize@kolayvize.org adresine mail atarak bilgi isteyebilirsiniz.

Hemen ARA