• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973

Ülke Vizeleri

Ülke Vizeleri, ülke bilgileri, Türkiye ile ilişkileri ve vize işlemleri hakkında bilgiler ...

Ülkeler ve Giriş İzinleri;

Vize başvurusunda istenilen belgeler ülkeden ülkeye ve hatta zamandan zamana büyük değişiklikler gösterebilmektedir. Diğer Pasaport sahipleri ve sormak istediğiniz ülke vizeleri hakkında danışmanımıza başvurabilirsiniz. Kolay Vize Danışmanlığı kullanıcı deneyimi odaklı hizmet anlayışı ile en iyi, en kolay ve en hızlı başvuru hizmetinin verileceği bir başvuru merkezi olacaktır. Yolcuların, www.kolayvize.org internet sitesinden bilgi alınması ve evrakların hazırlanması ile başlayacak olan başvuru işlemlerini en kolay ve en hızlı şekilde yapmaları sağlanacaktır.

Ülke Vizeleri hakkında bilmedikleriniz;

Sitemizde tüm ülke vizeleri bilgilerine ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının tabi olduğu vize uygulamaları listelenmiştir. Listede ülkeler alfabetik sıraya göre dizilmiştir. Bu liste en son 27 Şubat 2020 tarihinde güncellenmiştir. Umuma Mahsus Pasaport sahibi Türk vatandaşları, 71 ülkeye herhangi bir vize uygulamasına tabi olmadan, 37 ülkeye kapıda vize alarak ve 16 ülkeye internetten vize alarak girilebilmektedir. Böylelikle Umuma mahsus pasaport sahibi Türk vatandaşları, toplam 124 ülkeye vizesiz ya da kapıda vize alarak seyahat edebilmektedirler. Türk vatandaşlarının Kuzey Kıbrıs, Gürcistan’a, Moldova ve Ukrayna'ya ise pasaport olmadan sadece kimlik kartı ile girişleri mümkündür.

Ülke Vizeleri, Almanya, Amerika ve Fransa Vizesi işlemleri danışmanı. Ve İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çek Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vize ve Ülke Vizeleri danışınız.