• DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Vizesiz Ülkeler

Aşağıda listesi ve detayları bulunan vizesiz ülkelerin listesini bulabilirsiniz.

Sahip olduğun pasaport için vize istemeyen ülkelere gerçekleştirdiğin seyahat, vizesiz seyahat olarak değerlendirilir. Bu ülkelere giriş yapmak için konsolosluğa gitmezsin, evrak toplamakla uğraşmaz, herhangi bir ücret de ödemezsin. “Ya vize başvurum reddedilirse?” korkusu yaşamaz, sadece biletini alıp bavulunu hazırlayıp yollara düşersin. İşte sana “vizesiz seyahat nasıl yapılır” sorusunun cevabı! Pasaportsuz seyahat de mümkün! Pasaportun olmadan da giriş yapabileceğin ülkeler olduğunu biliyor muydun? Türk vatandaşıysan Gürcistan, Moldova KKTC ve Ukrayna’ya pasaportsuz gidebilirsin.

Ayrıca, pasaport türüne göre vizesiz gidilen ülkelerin değişiklik gösterebileceğini de unutma!

Şimdi yeşil pasaport, diplomatik ve hizmet pasaportlarının ayrıcalıklı olduğu ülkeleri bir kenara bırakıp sadece seyahat tutkusu ile yola çıkanlar için vize istemeyen ülkeleri listeleyeceğiz.

Vizesiz ülkeler, Almanya ülke, Amerika Vizesi, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çek Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vizesi, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vizesi, Vizesiz ülkeler danışınız.