• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Mısır Vize Ücretleri – Mısır tüm vize ücretleri bilgisi !

Önemli Uyarılar; Kolay Vize Ofisimizde ödemeler nakit veya Kredi Kartı ile başvurudan önce tahsil edilir. Konsolosluk / Büyükelçilik sadece TL olarak ödeme yapabilirsiniz. Şahsen başvuru yapılacak ise TL olarak sadece banknot kabul edilmektedir. Mısır İstanbul Başkonsolosluğu ve Ankara Büyükelçiliği ödemeleri vize onayı geldikten sonra Mısır vize ücretleri nakit olarak tahsil edilir.

Mısır vize başvurusunda bulunmak ve vize ücretinizi ödemek istiyorsanız mutlaka sizin için doğru olan vize kategorisine başvuru yaptığınızdan emin olmanız gerekmektedir. Size uygun olmayan vize kategorisinde başvuruda bulunmanız ve ücreti yatırmanız durumunda hem vize başvurunuz olumsuz sonuçlanacak hem de vize başvuru ücretiniz iade edilmeyecektir. Bu sebeple vize başvuru işlemlerinizde Kolay Vize Danışmanımızı önermekteyiz.

  • Vize ücreti, vize işlemleri karşılığında dış temsilcilikler (Konsolosluk/Elçilik) adına tahsil edilmektedir.

  • Vize ücretinin tam ve hazır getirilmesi rica olunur.

İşlem TürüGeçerlilik SüresiPara BirimiÜcretiAçıklama
Mısır Ticari Vize3 Ay - 1 Ay Kalış - Tek GirişUSD65,00%18 K.D.V. Muaf
Mısır Ticari Vize3 Ay - 1 Ay Kalış - Çok GirişUSD90,00%18 K.D.V. Muaf
Mısır Turistik Vize3 Ay - 1 Ay Kalış - Tek GirişUSD30,00%18 K.D.V. Muaf
Mısır Ziyaret Vizesi3 Ay - 1 Ay Kalış - Tek GirişUSD65,00%18 K.D.V. Muaf
Mısır Evrak OnayıHer 1 Sayfa OnayıUSD130,00%18 K.D.V. Muaf
Hizmet BedeliHer 1 PasaportTRY260,00%18 K.D.V. Dahil

Vize Ücretleri Hakkında Bilgiler

  • Vize ücreti iade edilmez.
  • Mısır vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz.
  • Mısır vize ücreti tek başvuru için ödemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
  • Mısır vize ücretini sadece Mısır vizesi için kullanabilirsiniz.

Vize Ücretleri Notlar:

Kolay Vize web sayfamızdan gerekli tüm bilgileri bulabileceğinizi unutmayınız. Ayrıca dilediğiniz zaman Danışmanımızı arayarak en detaylı ve en güncel vize ücretleri bilgilerini de bulabileceğinizi unutmayınız. Mısır vize ücretleri; vize kategorisine ve ülkede kalış süresine göre de farklılık gösterebilir. Bu yüzden fiyatlandırmada farklılıklar gösterir. Bununla beraber eğer belirli ülkelerden herhangi birinin vatandaşı iseniz ücretleri sorunuz.

Mısır Vizesi ücretleri ve Mısır vizesi nasıl alınır? Mısır turistik vize nasıl alınır? Amerika Vizesi, Fransa Vizesi, İngiltere Vizesi, Hollanda Vizesi, Avusturya Vizesi, Dubai Vizesi, Belçika Vizesi, Bulgaristan Vizesi, Cezayir Vizesi, Çad vizesi, Çek Vizesi, Çin Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Filistin Vizesi, Fransa Vizesi, Gana Vizesi, Hindistan Vizesi, Hollanda Vizesi, İngiltere Vizesi, İspanya Vizesi, İsrail Vizesi, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vize, Mısır ticari vize, Mısır Turistik Vize, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vize, Rusya Vizesi, Suudi Arabistan Vizesi, Mısır ülke Vizesi danışmanınız.