Bize mail atın : vize@kolayvize.org
  • DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 533 303 7973

Myanmar Ülke Bilgisi, gitmeden önce keşfedin !

Myanmar Ülke Bilgisi

Myanmar ülke bilgisi; Myanmar, resmî adıyla Myanmar Birliği Cumhuriyeti ve ayrıca bilinen adlarıyla Burma ya da Birmanya, Güneydoğu Asya'da, Andaman Denizi ve Bengal Körfezi kıyısında, Bangladeş, Çin, Hindistan, Laos ve Tayland arasında yer alan ülke. Myanmar, Çinhindi'nin kuzeybatısında yer alır. Komşuları kuzeybatıda Hindistan ve Bangladeş, kuzeydoğuda Çin, güneydoğuda Laos ve Tayland'dır. Ülkenin güneybatı kıyıları Bengal Körfezi ile çevrilidir. Başkent Naypyidaw. Yüzölçümü 678,500 km²'dir.

myanmar vizesi

Myanmar ülke bilgisi ve vize; Myanmar, vize konusunda dünya üzerinde en sıkıntı ülkelerden biri konumunda bulunuyor. Son zamanda yapılan iyileştirmelerle ülke için Myanmar vize almak daha kolay hale gelmiş durumda. Myanmar için son dönemlerde online vize almak mümkün olabiliyor. Bangkok üzerinden gelecekler Bangkok’ta Myanmar temsilciliğinden Myanmar vizesi alabilir.

Mandalay-Hill-Climb

Myanmar ülke bilgisi ve gezilecek yerler; Myanmar seyahati Yangon’dan başlar. ... Geçmişte Burma veya Birmanya diye anılan Myanmar, güneydoğu Asya'nın en gizemli ve şaşırtıcı ülkesidir. ... tarihini sergileyen milli müze ve ülkenin çeşitli bölgelerinden gelen hediyelik eşyaların satıldığı Bogyoke Aung San sanatkarlar çarşısı gibi ilginç geziler de yapabilirsiniz. Turlar için mail atınız.

myanmar ormancılık

Myanmar ülke bilgisi ve ekonomisi; Nüfusun yaklaşık %32’sinin yoksul olduğu Myanmar, Güneydoğu Asya’nın en fakir ülkesidir. Ekonomik anlamda kötü yönetilen ülke, doğal kaynaklarına rağmen dünyanın en fakir ülkelerindendir. Bankacılık sektörü kırılgandır ve çok da büyük olmayan özel sektör belirsiz politik çevre ve bozuk pazar koşulları ile karşı karşıyadır. Enflasyon oranı yüksektir.

türkiye myanmar ilişkileri

Myanmar ülke bilgisi ve Türkiye ilişkileri; Türkiye’nin Bangkok Büyükelçiliğinin akredite olduğu Myanmar’da, Türk Büyükelçiliği 9 Mart 2012 tarihinde faaliyetlerine başlamıştır. Türkiye’de henüz diplomatik bir temsilciği bulunmayan Myanmar’ın ise Kahire Büyükelçiliği Türkiye’ye akreditedir. Myanmar ile işbirliği oluşması, ilişkilerin çeşitlenmesi, güçlenmesi temel hedefimizdir.

Yangon Havalimanı- Myanmar

Myanmar ülke bilgisi ve uçak bileti; Yangon (Rangoon) ile Nyaung U arasındaki en uygun uçak biletlerini bulmak için tek adresiniz İspa Turizm. Bize gitmek istediğiniz yeri ve zamanını söylemeniz yeterli, sizin için geriye kalan işleri biz yapalım.  Myanmar uçak bileti için tüm hava yollarını karşılaştırıp en uygun fiyatlarla ucuz uçuş buluruz. İndirimli Uçak bileti için 0212 532 0808 alo bilet hattını arayınız.

Hotel Glory Yangon Myanmar

Myanmar ülke bilgisi ve Hotel konaklama; Otel Myanmar Event Park yaklaşık 15 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Konaklama mekanımız, Yangon merkezinden sadece 30 dakika yürüyüş mesafesinde. Konum olarak uygun yerde bulunan Mekan Mingaladon havaalanından arabayla 15 dakikada ulaşılabilir olması misafirlerin ilgisini çekiyor. Mozambik otelleri için 0212 532 0808


Myanmar Vizesi, Myanmar ülke hakkında, Myanmar ticari vizesi, Myanmar bayrağı, Myanmar ekonomisi, Myanmar başkenti, Myanmar - Türkiye ilişkileri, Myanmar uçak bileti, Myanmar otel konaklaması, Myanmar ulaşım, Myanmar nasıl gidilir, Myanmar idari yapı, Myanmar komşuları, Myanmar gece hayatı, Myanmar nüfus yapısı, Myanmar yönetim şekli, Myanmar etnik grupları, Myanmar Ankara Büyükelçiliği, Myanmar İstanbul Başkonsolosluğu adres bilgileri, Myanmar hakkında bütün bilgilere bu siteden ulaşabilirsiniz. Myanmar Turizm ve gezilecek yerler.

Hemen ARA