• BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN
  • 0533 303 7973 Chat on WhatsApp

Namibya Vizesi, Namibya vizesi işlemleri hakkında

Namibya Ticari Vize

Namibya ülkesine girişte ve ülkeye girişten önce vize alınabilmektedir. Namibya ticari vizesi tek girişli ve 3 aylık olarak verilmektedir. Namibya ticari vize ücretleri seyahat edecek kişinin tercih edeceği vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Her türlü ticari, personele eğitim vermek, şirketlerinin denetimleri yapmak seyahatlerde bulunacak ziyaretçiler vize almak zorundadır.  

Namibya Turistik Vize

Namibya ülkesine girişte ve ülkeye girişten önce vize alınabilmektedir. Namibya ticari vizesi tek girişli ve 3 aylık olarak verilmektedir. Namibya ticari vize ücretleri seyahat edecek kişinin tercih edeceği vize süresine göre değişiklik göstermektedir. Her türlü ticari, personele eğitim vermek, şirketlerinin denetimleri yapmak seyahatlerde bulunacak ziyaretçiler vize almak zorundadır.  

Namibya vizesi, Namibya Turistik vize ve Namibya ticari vize işlemleri ...

Namibya vizesi işlemlerini değerlendirme ve karar verme yetkisi sadece Namibya Büyükelçiliği’ndedir. Türkiye’nin tüm şehirlerinden Namibya vize başvurusu şahsi olarak başvuru veya acetamız aracılığı ile yapabilirsiniz. Namibya vizesine başvuru yapmak için gerekli evraklarınızı hazırlayıp Almanya - Berlin temsilciliğine veya tarafımıza gönderebilirsiniz. Namibya seyahati düşünen Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının Namibya vizesi almaları zorunludur. Kolay Vize Danışmanımız sizler için hizmet vermeye hazırdır.

Namibya Büyükelçiliği, Namibya seyahatinizin gerçekleşebilmesi için Namibya vizesi almanız gerekecektir. Vize uygulamaları yabancı ülke vatandaşlarının ülkeye giriş çıkışlarının kontrol edilmesini sağlarken, evrakların organize edilmesi ve konsolosluğun onayı ile vizenizi alabilirsiniz. Namibya vize başvuru formunun eksiksiz ve doğru doldurulması ve başvuru evraklarının başarılı bir şekilde toparlanması ile Namibya vizesi alınabilecektir. Tüm vatandaşlarımızın, seyahatten 10 gün önce sarıhumma aşısı ile aşılandığını gösterir uluslararası aşı sertifikasını seyahat süresince yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Başvurunuzu aşağıdaki üç aşamada hazırlayınız:

1. Namibya vizesi başvuru formu doldurulması gerekmektedir. Başvuru formları ücretsizdir. Acentamız aracılığı ile başvuru yapılacak ise Acentamız tarafından doldurulmaktadır.

2. Başvuru formuna ilave edilecek evrakları hazırlayınız. Eksik evrak başvurunuzun red edilmesine neden olabilir. Seyahat amacına göre hazırlanması gereken evrakları eksiksiz olarak teslim etmeniz gerekir. Sayfamızda Namibya vizesi için gerekli belge ve bilgilere ulaşabilirsiniz.

3. Namibya Vize başvurusunda bulunmak Kolay Vize Danışmanımıza evrakları teslim etmeniz ve Randevu alınması ile başlar. Başvuruyu zamanında gelip mülakatı gerçekleştirmeniz tavsiye edilir. Mevcut düzenlemeler gereği, vize başvurularının 15 gün içerisinde sonuçlandırılması gerekmektedir. Bilgi fişini aldıktan sonra Namibya vize takibi acentamız tarafından yapılmaktadır.

Namibya Vizesi Başvurusu

Vize başvurusunda bulunmak üzere Namibya'nın Almanya - Berlin dış temsilciliğindeki veya Danışmanlarımıza evrakları teslim ederek başlayabilirsiniz. Namibya temsilciliklerinde bölge ayrımı yoktur.

Başvuru Değerlendirme Süreci

Namibya'nın Dış Temsilciliği başvurunuzu inceler ve ilgili kararları verir. Bu bağlamda öncelikle başvurunuzun yasal koşulları yerine getirip getirmediği denetlenir. Vize başvuru değerlendirme süresi esas itibariyle 15 güne kadar sürebilir. Yasal olarak tanınan başvuru değerlendirme süreci devam ederken, vize başvurunuzun hangi aşamada olduğuna dair soruların cevaplandırılamayacağını anlayışla karşılamanızı rica ederiz. Ayrıca başvuru işlem süreci hakkında yalnızca başvuru sahiplerine, onların yasal temsilcilerine veya başvuru sahipleri tarafından yazılı vekaletnameyle yetkilendirilmiş kişilere bilgi verilmektedir.

Namibya Vize başvurum reddedildi. – Ne yapabilirim?

Vize başvurunuz reddedildiği takdirde, bunun çeşitli sebepleri olabilir. Ret sebeplerini, tarafınıza gönderilen cevap yazısında bulabilirsiniz. Vize başvurunuzu eksiksiz, seyahat amacınız hakkında net olan ve denetlenebilir belgeler ibraz etmek suretiyle her zaman yenileyebilirsiniz. Ret karar sonrasında bilgi notunda yapılacaklar yer almaktadır.

Vize sahipleri için notlar!

Vize etiketinizdeki bilgilerde herhangi bir hata oluşmadığı takdirde, seyahatinize hiçbir engel yoktur. Pasaportunuzu teslim aldığınızda vize etiketindeki bilgileri lütfen kontrol ediniz. Hatalı bilgilerin düzeltilebilmesi ve vizenin yeniden tanzim edilebilmesi için hatalı bilgileri derhal Kolay Vize Danışmanına bildiriniz! Alınan vizede isminiz, pasaport numaranız ve fotoğrafınız yer almaktadır. Ayrıca vizenin geçerlilik süresi belirtilmiştir. Bu süre, seyahatinizin gerçekleşeceği zamanı kapsamaktadır.

Vizeye sahip olmak seyahat eden kişiye koşulsuz şartsız Namibya'ya giriş hakkı tanımamaktadır. Bu konuda nihai kararı Namibya ülke Bölgesi’ne girişte hudut kontrol makamları vermektedir. Sınır güvenlik görevlileri girişte pasaportunuz ve geçerli vizeyle birlikte, maddi durumunuz, seyahat süresi ve seyahat amacınız ile sağlık sigortanıza dair belgeleri talep edebilmektedir.

Yolculuk nereye olursa olsun, dönüş sevdiklerinize olsun. Kendinize dikkat ediniz. İyi yolculuklar

Namibya vizesi işlemleri, Bahreyn vizesi, Benin Vizesi, Dubai Turistik Vizesi, Cibuti Vize, Etiyopya Vizesi, Fildişi Sahili Vizesi, Gabon Vizesi, Gine-Bissau Vizesi, Kamboçya Vizesi, Lesotho Vizesi, Ruanda Vizesi, Tanzanya Vizesi, Uganda Vizesi, Umman Vizesi, Zambiya Vizesi, Zimbabve Vizesi, Bahreyn vize, Online vize hizmetleri, Tüm ülke vizeleri, İsveç Vizesi, İsviçre Vizesi, İtalya Vizesi, Macaristan Vizesi, Mısır Vizesi, Norveç Vizesi, Pakistan Vizesi, Polonya Vize, Rusya Vizesi, Namibya Ülke Bilgisi ve vizesi danışmanınız.